Opis pensjonatu

W malutkiej miejscowości Augustowo, w gminie Krajenka, w województwie wielkopolskim znajduje się nasz pensjonat „Bronkolandia”. Powstał z miłości i zamiłowania do zwierząt.

Kontakt z psami mamy od dzieciństwa. W 1999 roku założyliśmy hodowlę psów zarejestrowaną w ZKwP, a od 2012 roku przyjmujemy gości do stworzonego przez nas pensjonatu.

Jest on pod stałą opieką weterynarza. Oferujemy 11 wewnętrznych boksów – latem klimatyzowanych, zimą ogrzewanych. Wszystkie wyłożone są kafelkami. W pensjonacie dostępne są legowiska dla gości (jednak z doświadczenia wiemy, że coś „swojego”, przesiąkniętego znajomym zapachem, niweluje stres psa podczas pobytu). Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych gości. Przed przyjęciem do hotelu rozmawiamy z właścicielami, by poznać charakter i usposobienie psiaka. Zapraszamy również do wcześniejszego odwiedzenia nas ze swoim pupilem, w celu zapoznania go z terenem i nami.

Ważnym elementem opieki są codzienne indywidualne spacery, podczas których nasz czas poświęcamy tylko im. Mogą bawić się na ogrodzonym terenie, przy pensjonacie.  

Mamy stałych gości, którzy co roku do nas wracają i polecają pensjonat znajomym. Dziękujemy za to. Z ogromną radości witamy wszystkich nowych. Mamy nadzieję, że również do nas wrócą.